Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vinninga AIF

Följ

Vinninga AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Jubileumsdag - VAIF 90 ÅR F-14/15


      19:00
    • 10:00

      Vinningadagen vi firar 90år Vinninga AIF


      18:00
    • 10:00

      Vinningadagen, vi firar 90år F-10-12


      18:00
    • 13:00

      Kinne-Vedums IF (hemma) Herrlag


      15:00
    • 13:00

      Lagfoto + enskilda F-10-12


      13:30
    • 15:00

      Bollstinor och fotografering F-13


      18:00
    • 15:45

      Lagfotografering + enskilda om man vill F-14/15


      16:30
    • 16:00

      Råda BK U (hemma) Damlag


      18:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 18:00

      Källby IF (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Döma F13 F-10-12


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:15

      Kiosk egen match P-14/15


      12:00
    • 11:00

      Lundsbrunns IF (hemma) P-14/15


      13:00
    • 11:00

      Domare åt P14/15 P-12/13


      13:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Kiosken F-10-12


      12:00
    • 10:00

      Lidköpings FK (hemma) F-10-12


      12:00
    • 10:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:45

      Skövde AIK Vitröd (hemma) F-14/15


      12:45
    • 12:15

      IFK Hjo (borta) F-14/15


      14:15
    • 13:45

      Falköpings KIK Vit (hemma) F-14/15


      15:45
    • 15:00

      Sils IF (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Kiosk för herrarna + bollkalle P-14/15


      18:00
    • 16:00

      Axvalls IF (hemma) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      Floby-Grolanda IF vit (borta) P-14/15


      18:00
    • 16:00

      Träning P-16/17


      17:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Assisterande tränare F-14/15


      18:45
    • 18:15

      Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum (borta) F-10-12


      20:15
    • 19:00

      Kiosk & Bollkalle P-12/13


      21:30
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch F16/17 F-16/17


      18:30
    • 18:00

      Rackeby IK (borta) P-14/15


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
  • 12Ons
    • 17:15

      Träning F-16/17


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
    • 19:00

      Sommarfotboll med fritids (gäller endast kallade) F-10-12


      19:20
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Assisterande tränare F-14/15


      19:15
    • 18:00

      Råda BK Svart (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Döma F13 F-10-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 14Fre
    • 19:00

      Källby IF (borta) Herrlag


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Vara SK Svart (borta) P-12/13


      12:00
    • 11:00

      Ardala GoIF (hemma) P-14/15


      13:00
    • 11:00

      Domare åt P14/15 P-12/13


      13:00
    • 11:00

      Kiosk egen match P-14/15


      13:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.25
    • 08:00

      Sommarfotboll med fritids (gäller endast kallade) F-10-12


      11:30
    • 17:00

      Träning F-10-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Kiosken F-10-12


      21:00
    • 18:40

      Bollstina F-10-12


      21:00
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Källby IF (borta) Herrlag


      21:00
  • 18Tis
    • 08:30

      Sommarfotboll med fritids (gäller endast kallade) F-10-12


      11:30
    • 17:00

      Kiosken F-10-12


      20:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Vänersborgs IF Blå (hemma) F-10-12


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
  • 19Ons
    • 08:30

      Sommarfotboll med fritids (gäller endast kallade) F-10-12


      11:30
    • 17:15

      Träning F-16/17


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Falköpings FK Svart (borta) P-14/15


      20:00
    • 18:15

      Kiosken på Herrarnas match F-14/15


      21:00
    • 18:40

      Bollstinor på Herrarnas match F-14/15


      21:00
    • 19:00

      Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      FC Corner (hemma) Herrlag


      21:00
  • 20Tor
    • 08:30

      Sommarfotboll med fritids (gäller endast kallade) F-10-12


      11:30
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:00

      Föreningsstäd F-10-12


      12:00
    • 10:00

      Skara FC Vit (hemma) P-12/13


      12:00
    • 15:30

      Skövde KIK Vit (borta) F-13


      17:30
    • 16:00

      Träning P-16/17


      17:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 16:00

      Ulvåkers IF (borta) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Hällekis/Trolmen (hemma) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      Träning P-16/17


      17:00