Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vinninga AIF

Följ

Vinninga AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Kiosken F-10-12


      21:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-13


      18:30
    • 18:40

      Bollstina F-10-12


      21:00
    • 19:00

      Örslösa-Söne IK (9:9) (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
  • 3Fre
    • 19:00

      Tomtens IF (borta) P-12/13


      21:00
  • 4Lör
    • 09:30

      Råda BK Vit (borta) P-14/15


      11:30
    • 09:30

      Råda BK Grön (borta) F-14/15


      11:30
    • 10:30

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-14/15


      12:30
    • 11:30

      Kållandsö GoIF (borta) F-14/15


      13:30
    • 13:00

      Skövde KIK (borta) Damlag


      15:00
    • 16:00

      Rackeby IK (hemma) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      Kiosk & Bollkalle P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Herr & Damlag Herrlag


      23:50
  • 5Sön
    • 09:00

      Kiosken Toms föräldrar P-14/15


      11:30
    • 10:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Råda BK Grön (hemma) P-14/15


      12:00
    • 10:00

      Domare åt P14/15 P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot åk 6 F-10-12


      16:00
    • 16:00

      Träning P-16/17


      17:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-14/15


      12:00
    • 11:00

      Kiosken F-10-12


      14:00
    • 12:00

      Alingsås KIK Vit (hemma) F-10-12


      14:00
    • 13:00

      Kållandsö GoIF (borta) Herrlag


      15:00
    • 15:00

      Kiosken F-14/15


      19:00
    • 15:30

      Bollstina F-14/15


      18:30
    • 16:00

      Skultorps IF U (hemma) Damlag


      18:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 18:30

      Rackeby/Kållandsö (9:9) (borta) Damlag


      20:30
    • 18:30

      Råda BK Vit (borta) P-12/13


      20:30
  • 18Lör
    • 11:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F-13


      13:00
  • 19Sön
    • 10:00

      IFK Falköping FF Blå/Vit (hemma) P-14/15


      12:00
    • 10:00

      Domare åt P14/15 P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Kiosk egen match P-14/15


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 15:00

      Kiosk för herrarna + bollkalle P-14/15


      18:00
    • 16:00

      Våmbs IF (borta) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Varnhems IF (hemma) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      Träning P-16/17


      17:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 19:00

      Skara FC Blå (borta) F-10-12


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Assisterande tränare F-14/15


      19:15
    • 18:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Döma F13 F-10-12


      20:00
    • 19:00

      Götene FK (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Kiosken F-10-12


      20:00
    • 17:15

      Kiosk egen match P-14/15


      19:15
    • 18:00

      Sils IF (hemma) F-10-12


      20:00
    • 18:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-14/15


      20:00
    • 18:00

      Domare åt P14/15 P-12/13


      20:00
  • 25Lör
    • 15:00

      Kiosk för herrarna + bollkalle P-14/15


      18:00
    • 16:00

      Lundsbrunns IF (hemma) Herrlag


      18:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) P-12/13


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Assisterande tränare F-14/15


      19:15
    • 18:00

      Ardala GoIF (borta) P-12/13


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlag


      20:30
  • 31Fre