Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vinninga AIF

Följ

Vinninga AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 10:30

      Träning Damlag


      12:00
    • 13:00

      Annelunds IF (borta) Herrlag


      15:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Domare F12 F-10-12


      12:00
    • 10:00

      Källby IF (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:00

      P-09-11. Domare åt P-12/-13 U-09-11


      12:00
    • 14:00

      Vedums AIS (borta) F-15


      15:00
    • 15:00

      Kiosk F-10-12


      18:00
    • 15:15

      Råda BK Svart (hemma) F-15


      16:15
    • 16:00

      Sils IF (hemma) F-10-12


      18:00
    • 16:00

      Träning Fotbollsskolan


      17:00
    • 17:00

      IK Gauthiod (borta) Damlag


      19:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Vara SK Gul (borta) P-14/15


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 9/9 P-14/15


      15:00
    • 10:30

      Skövde Kvinnliga IK Vit (borta) F-13


      12:30
    • 11:00

      IK Gauthiod Blå (hemma) P-14/15


      13:00
    • 12:00

      Örslösa-Söne IK (borta) P-14/15


      14:00
    • 12:30

      Lidköpings FK Röd (borta) P-14/15


      14:30
    • 13:00

      Axvalls IF (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Vara SK Svart (borta) P-14/15


      15:00
    • 14:00

      IFK Falköping FF Vitblå (borta) P-14/15


      16:00
    • 15:40

      Bollkalle herrmatch P-14/15


      18:00
    • 16:00

      Herrljunga SK FK (hemma) Herrlag


      18:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:00

      P-09-11. Domare åt P-12/-13 U-09-11


      12:00
    • 10:00

      P-09-11. Domare åt F12 U-09-11


      12:00
    • 13:00

      Skövde KIK Vit (borta) F-10-12


      15:00
    • 16:00

      Vinninga AIF Grön (borta) U-09-11


      18:00
    • 16:00

      Träning Fotbollsskolan


      17:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum (9:9) (borta) Damlag


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlag


      19:00
    • 17:30

      Träning U-09-11


      19:00
    • 18:00

      Råda BK Grön (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Domare F13 F-10-12


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:15

      Råda BK Vit (borta) F-15


      12:15
    • 12:30

      Lidköpings FK Svart (borta) F-15


      13:30
    • 15:00

      Kiosken Ronja G/Selma F-15


      18:30
    • 15:40

      Bollstinor F-15


      18:30
    • 16:00

      Vårgårda IK (hemma) Damlag


      18:00
  • 17Sön
    • 08:30

      Strandens dag - Städuppdrag F-10-12


      12:30
    • 10:00

      Örslösa-Söne IK (borta) P-12/13


      12:00
    • 13:00

      Kiosk F-10-12


      16:00
    • 14:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-10-12


      16:00
    • 14:00

      Domare Damlag


      16:00
    • 15:30

      Vänersborgs IF Vit (borta) U-09-11


      17:30
    • 16:00

      Mellby IK (hemma) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Träning Fotbollsskolan


      17:00
    • 17:00

      Råda BK (borta) Herrlag


      19:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Poolspel, Elmer-Fåglum värd P-14/15


      14:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF U (borta) Damlag


      19:00
    • 18:00

      Poolspel Elmer Fåglum FK poolspel båda lagen. P-14/15


      19:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Domare åt P-12/-13 U-09-11


      12:00
    • 11:00

      Skultorps IF Svart (borta) F-10-12


      13:00
    • 14:00

      Vinninga AIF Grön (borta) U-09-11


      16:00
    • 16:00

      Ardala GoIF (hemma) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      Sils IF U (9:9) (borta) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Bollkalle & Kiosk P-12/13


      18:00
    • 16:00

      Träning Fotbollsskolan


      17:00
    • 17:00

      Skara FC Vit (borta) F-13


      19:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Kiosk F-10-12


      12:00
    • 10:00

      Lidköpings FK (hemma) F-10-12


      12:00
    • 10:00

      Domare Damlag


      12:00
    • 12:00

      Pizzalunch inkl. dammatch och herrmatch F-10-12


      18:00
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) U-09-11


      14:30
    • 12:30

      Bollstinor åt Damlaget F-15


      15:30
    • 12:30

      Kiosken Stella/Hedvig F-15


      15:30
    • 13:00

      Trollhättans BoIS (hemma) Damlag


      15:00
    • 16:00

      Grolanda/Floby (hemma) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      P-09-11, Bollkalle U-09-11


      18:00